Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe oraz studia DTP. Z naszej strony zapewniamy profesjonalizm, terminowość i korzystne ceny.

Kontakt z drukarnią

Zaktualizowaliśmy numer telefonu. Aktualny to: 602 332 423.

Nie zawsze jesteśmy obecni w biurze. Dlatego prosimy wcześniej telefonicznie, bądź mailowo potwierdzić chęć wizyty.

Zapraszamy.

Ważna zmiana

Informujemy, że musieliśmy w trybie nagłym rozstać się z dwoma pracownikami Działu Obsługi Klienta. Z tego powodu, przez najbliższe kilka dni, obsługa Państwa zleceń może się nieco wydłużyć, choć staramy się wyprowadzać wszystko na bieżąco. Liczymy na zrozumienie.

Wierzymy, że zmiany te przysłużą Państwu na lepsze i będziemy mogli zaoferować wyższy standard obsługi.

Niespodziewana awaria.

Dziś, dnia 28.08.15 niestety mamy konserwacje sieci energetycznej o której nie zostaliśmy poinformowani wcześniej i nie mieliśmy możliwości wcześniejszego poinformowania Was.

Najmocniej przepraszamy za tę niedogodność i zapraszamy w sobotę do godziny 14.00

#tauron wie jak stworzyć fajny weekend

Dnia 03.07.15 mamy przerwę w dostawie energii

Dnia 03.07.15 Drukarnia Okay będzie nieczynna z powodu konserwacji sieci elektrycznej.

Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy i zapraszamy już w poniedziałek tj. 6.07.2015.

_______________________________________________________________________________

Drukujemy recepty!

Poszerzyliśmy ofertę o druk recept. Spełniają one wszystkie ustawowe wymogi. Standardowo klejone są w 100-kartkowe bloczki. Zapraszamy!

Poznajmy się bliżej!

Czy strona na facebook’u jest komukolwiek do szczęścia potrzebna..? O tak! Przecież miło współpracować z kimś, kogo się zna i lubi. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla klientów oraz sympatyków naszej Drukarni:

KLIK

Dzięki temu profilowi dowiesz się więcej o tym, kim jesteśmy, jak pracujemy i co nam w duszy gra.. Sam zdecydujesz, czy lubisz nas za to, co robimy dla Ciebie czy lubisz nas tak po prostu..

Uwaga – awaria łączności

W dniach 20.04-24.04 miała miejsce u nas awaria łączy. Skutkowało to między innymi faktem, że nie byliśmy w stanie odbierać Państwa telefonów. Zapewniamy, że nie było to spowodowane lenistwem z naszej strony. Operator raczył Państwa komunikatami, że “nie ma takiego numeru”. Numer jak najbardziej istnieje i ma się dobrze.

Firma Netia już w piątej dobie awarii łaskawie usunęła problem, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni.

Przepraszamy za utrudnienia. Oczywiście zachęcamy do kontaktu: zarówno telefonicznego, jak i osobistego :)

Obierz dobry kurs, kurs na Okay!

Informacja szczególnie przydatna dla naszych przyszłych Klientów – dotarcie do nas nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze. Wszystko za sprawą ogromnych billboardów, umieszczonych w centrum miasta, na dużych skrzyżowaniach, w newralgicznych miejscach; przy drogach prowadzących do Drukarni. Nareszcie jesteśmy widoczni w Bytomiu!!

Wypatruj czterech uroczych stewardess, one wskażą Ci właściwy kierunek:

Kasetony od A do Z

Informujemy, że uruchomiliśmy warsztat elektromechaniczny, w którym wykonujemy kasetony reklamowe oraz konstrukcje stalowe. Warsztat wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do cięcia profili aluminiowych i stalowych oraz w urządzenia do spawania. Zamawiając u nas reklamę świetlną czy wolnostojącą oszczędzasz:

  • czas, gdyż produkt powstaje u nas od początku do końca, począwszy od projektu, po gotową formę reklamową, wraz z jej montażem,
  • pieniądze – (nie podzlecamy),

a otrzymujesz jakość, gwarantowaną przez firmę z 20-letnią obecnością na rynku. Zapraszamy!


Segregatory już od 1 sztuki!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców uruchomiliśmy spersonalizowaną, niskonakładową produkcję segregatorów. Ilość od 1 sztuki stała się faktem!

segregatory_bytom_drukarnia

Zapraszamy do składania zapytań – Kontakt